Home > День в історії > 15 листопада 1950 р. – Вік – це число (а в цьому випадку це число 38)

Поділитись новиною

5 листопада 1950 року захисник “Арсеналу” Леслі Комптон вперше зіграв за збірну Англії. У той час йому було 38 років, що робило його найстарішим дебютантом Англії з часів Другої світової війни та найстарішим гравцем, який коли-небудь з’явився у грі.

15 листопада 1950 р. - Вік - це число (а в цьому випадку це число 38)
Леслі Комптон

Комптон, який також був відомим гравцем у крикет, грав за «Арсенал» з 1930 року, допомагаючи їм виграти трофей ліги у 1948 році та Кубок Англії 1950 року. У півфінальному матчі Кубка Англії «Арсенал» проти «Челсі» Комптон на останній хвилині зрівняв рахунок, тим самим забезпечив Арсеналу перемогу 1:0 перед тим, як обіграти «Ліверпуль» у фіналі.

Його видатна гра в тому сезоні призвела до того, що в листопаді того ж року він був викликаний на матч домашнього чемпіонату Англії проти Уельсу, став одним з трьох гравців, які дебютували в Англії того дня (іншими були Лайонел Сміт і Леслі Медлі. ). Граючи перед натовпом з 59 137 осіб у Рокер-парку Сандерленда, збірна Англії відкрила рахунок 2:0 на першому таймі та завершила матч 4: 2.

Комптон лише один раз грав за Англію до свого виходу на пенсію у 1952 році. Він помер у 1984 році у віці 72 років від ускладнень, пов’язаних з діабетом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.