Home > Трансфери > «Барселона» цікавиться Юрі Альберто

«Барселона» цікавиться Юрі Альберто

Талановитимфорвардом Юрі Альберто цікавляться як мінімум три великі європейські клуби, і він, ймовірно, залишить бразильський «Інтернасьонал» найближчими місяцями, заявив його агент у середу.

20-річного футболіста пов’язують із «Барселоною», «Ліверпулем» та «Міланом», а також із чемпіоном Кубка Лібертадорес «Палмейрасом». Альберто забив 19 голів за цьогорічний «Інтернасьонал».

«Він зацікавив усі ці клуби, а також є й інші», — сказав агент Андре К’юрі в інтерв’ю, трансльованому в соціальних мережах.

«Я сказав би, що «Інтернасьоналу» буде дуже складно утримати Юрі Альберто після липневого трансферного вікна. Трансфер до Європи виглядає привабливіше, але я також не бачу в проблеми переїхати в інший бразильський клуб, якщо буде відповідна пропозиція».

За повідомленнями іспанських ЗМІ, менеджер «Барселони» Хаві Ернандес визначив Альберто як можливу мету трансферу в січні після закінчення кар’єри Серхіо Агуеро та травм Мартіна Брейтуейта та Ансу Фаті.

Передбачається, що «Інтернасьонал» готові прийняти плату за трансфер у розмірі 12 мільйонів євро (близько 14 мільйонів доларів США) Альберто, контракт гравця з поточним клубом підписано до липня 2025 року.

Leave a Reply