Home > Топ чемпіонати > АПЛ > Юрген Клопп закликає клуби АПЛ дозволити більше замін

Юрген Клопп закликає клуби АПЛ дозволити більше замін

Юрген Клопп повторює заклик до клубів Прем’єр-ліги допускати по п’ять запасних на матч. Підтримка зміни правил у цей час настане, якщо 14 із 20 клубів АПЛ за нього проголосують.

Юрген Клопп каже, що гравці «на межі» через розклад матчів та відсутність з вини Covid альтернатив на ротацію, але вважає, що клуби Прем’єр-ліги й надалі блокуватимуть використання п’яти замін.

В останні тижні ряд клубів Прем’єр-ліги зареєстрували випадки захворювання Covid серед гравців та персоналу основних команд, причому позитивні тести були отримані у традиційно напружений святковий період. Це призвело до збільшення навантаження на тих, хто може грати, а також до гравців, які перехворіли на Covid і отримали травми, яких просять повертатися швидше, ніж зазвичай.

Різні менеджери, у тому числі Томас Тухель, головний тренер «Челсі», закликали клуби знову дозволити вносити п’ять замін за матч, щоб полегшити тиск на свої команди. Але деякі, наприклад, Шон Дайч, менеджер «Бернлі», вважають, що надання п’яти замін невідповідно вигідно для великих клубів, таких як «Ліверпуль». Оскільки 14 із 20 клубів Прем’єр-ліги мають проголосувати за внесення будь-яких змін, Клопп не впевнений, що це станеться.

«Ми повинні ухвалити рішення і не говорити, що у «Ман Сіті» є запасні краще, ніж у «Бернлі» чи когось ще», — сказав бос «Ліверпуля». «Так, мабуть, це правда. Але проблема в тому, що напруженість для футболіста в Англії безперечно на межі, треба подумати про гравців».

Ліверпуль очікує повернення Фабіньо, Ван Дейка, Джонса та Тьяго перед матчем із «Лестером».

Leave a Reply