Home > Топ чемпіонати > АПЛ > В АПЛ низка матчів скасована через Covid-19

В АПЛ низка матчів скасована через Covid-19

13 грудня Прем’єр-ліга оголосила про 42 нові випадки зараження коронавірусом серед гравців та персоналу клубів — це найвищий щотижневий показник, зареєстрований з моменту публікації результатів тестування у травні минулого року. У результаті кілька ігор АПЛ було скасовано.

«Матч Бернлі» проти «Вотфорда» 15 грудня був скасований всього за дві з половиною години до початку матчу «через спалах коронавірусу, що триває, у складі гостей», у той час як домашня гра «Лестера» з «Тоттенхемом» також була скасована за обопільною згодою, обидва клуби борються зі спалахом захворювання у своїх складах.

Бос «Брентфорда» Томас Франк загалом закликав відкласти матчі Прем’єр-ліги цих вихідних, щоб «розірвати ланцюг» на нинішньому сплеску інфекції. Але Прем’єр-ліга заявляє, що вони мають намір продовжити свій поточний графік матчів там, де це можливо.

Так само перенесли матч «Манчестер Юнайтед» із «Брайтоном». Прем’єр-ліга ухвалила рішення скасувати гру на підставі вказівок медичних консультантів після спалаху коронавірусу серед команди та співробітників «Юнайтед».

Leave a Reply