Home > Топ чемпіонати > Ліга 1 > У «ПСЖ» немає дисципліни та порозуміння у роздягальні

У «ПСЖ» немає дисципліни та порозуміння у роздягальні

«ПСЖ» став ще сильнішим минулого літа, коли підписали Серхіо Рамоса та Ліонеля Мессі, додавши їх до своєї вже зоряної команди, до якої входили Неймар та Кіліан Мбаппе, проте всі ці гравці лише сприяли руйнуванню дисципліни та порозуміння у роздягальні.

Паризький клуб завжди йшов «по лезу» з моменту його покупки шейхами з Катару, бездумно додаючи імена суперзірок у команду, але до цього їм вдавалося уникати серйозних внутрішніх конфліктів.

На папері наявність команди, в яку входять Мессі, Неймар, Мбаппе, Анхель Ді Марія, Рамос було б ідеальним варіантом для будь-якого тренера, але насправді весь цей список лише посилює негатив та робить тренерську роботу нестерпною.

L’Equipe опублікував у вівторок статтю, в якій докладно описується, наскільки роздробленою стала роздягальня ПСЖ останнім часом, коли внутрішня напруженість та поділ усередині команди сприяють її руйнуванню.

Паризький клуб розриває відразу кілька конфліктів, починаючи з питання основного воротаря (протистояння Наваса та Донаруми), невдоволенням Мбаппе та Неймара з приводу їхнього становища в клубі з підписанням Мессі, продовжуючи вічними проблемами з дисципліною гравців на тренуваннях.

В одному зі звітів йдеться, що на тренування клубу з’явилися два неназвані гравці, які явно втомилися після вечірок напередодні ввечері, і обидва відмовилися приступити до роботи, не чекаючи схвалення тренерського штабу.

З’ясувалося, що після того, як Мессі виграв Золотий м’яч, він замовив для святкування клуб, він і кілька його товаришів по команді відвідали його, але наступного дня Мессі та Леандро Паредес пропустили тренування через симптоми гастроентериту, що розлютило їх колег, які вимагали більш рішучої реакції від Почеттіно та Леонардо.

Таким чином, зірковий клуб лише страждає від надлишку зіркових гравців.

Leave a Reply