Home > Топ чемпіонати > Ла-Ліга > «Реал Мадрид» перемагає в дербі

«Реал Мадрид» перемагає в дербі

Лідери Ла-Ліги продовжили свою переможну серію на «Бернабеу» обігравши «Атлетіко Мадрид».

Гол Бензема на 16-й хвилині і ще один гол від Асенсіо на 57-й, завдяки результативним передачам Вінісіуса, забезпечили три очки команді Анчелотті, яка на даний момент не пропускала в чотирьох матчах і випередила Севілью, що посіла друге місце, на вісім очок.

«Реал» здобув десять перемог поспіль, чотири з яких – на виїзді. Цей переможний марафон розпочався до перерви на матчі збірних, коли вони обіграли «Ельче» (1-2), донецький «Шахтар» (2-1) та «Райо Вальєкано» (2-1). Потім вони обіграли «Гранаду» (1-4) та «Шериф» (0-3) та додали до своєї результативної переможної серії перемоги над «Севільєю» (2-1), «Атлетиком» (1-0), «Реал Сосьєдадом». (0-2), «Інтером» (2:0) і тепер над «Атлетіко Мадрид» (2:0).

«Реал»так само сильний у захисті, Куртуа не пропустив жодного гола у чотирьох іграх, зіграних у грудні: три на «Сантьяго Бернабеу» та один на виїзді.