Home > Топ чемпіонати > Ла-Ліга > «Реал Мадрид» обіграє «Атлетик» завдяки дублю Бензема

«Реал Мадрид» обіграє «Атлетик» завдяки дублю Бензема

«Реал Мадрид» здобув перемогу над «Атлетиком» з рахунком 1:2 на виїзді в середу ввечері.

Перемога важлива з огляду на спалах COVID-19 у таборі «Реала», а також враховуючи нічию «Севільї» та «Барселони» минулої ночі, та поразку «Атлетико Мадрид» від «Гранади».

Карім Бензема вивів команду вперед на четвертій хвилині, забивши один із найкращих голів за весь сезон. Француз завдав удару з далекого лівого кута, відразу за межами штрафного, забивши шикарний гол.

Бензема подвоїв рахунок лише за три хвилини. Цього разу він отримав м’яч у штрафному майданчику після рикошету, а потім холоднокровно обіграв воротаря «Атлетика» Агірресабалу. Було схоже, що Карім отримав травму під час удару, але він зміг продовжити матч без проблем.

Здавалося, що «Мадрид» не пропустить, але «Атлетик» на десятій хвилині відіграв один м’яч завдяки Ойхану Санцету. Він отримав м’яч між лініями та пробив по воротах, його удар з-за меж штрафного майданчика увінчався голом у ворота суперника. Але двох голів Бензема зрештою виявилося достатньо для перемоги «Реала».

«Реал» йде в Ла-Лізі на першому місці, відриваючись від найближчого переслідувача – «Севільї» на 8 очок. При цьому «Севілья» має одну гру в запасі.