Home > Топ чемпіонати > АПЛ > «Манчестер Сіті», розгромивши «Лестер», відірвався на 6 очок від переслідувачів

«Манчестер Сіті», розгромивши «Лестер», відірвався на 6 очок від переслідувачів

«Манчестер Сіті» розгромивши «Лестер», здобув дев’яту поспіль перемогу в АПЛ і відривається на шість очок, будучи лідером таблиці.

«Манчестер Сіті» забезпечив перемогу лише за 25 хвилин, на той час «Лестер» вже програвав 4:0.

Однак «Лестер» майже зміг повернутися в гру — три голи за 10 хвилин другого тайму від Джеймса Меддісона, Адемоли Лукмана та Келечі Іхеаначо вселяли надію.

Удар Еймеріка Лапорта відновив порядок і дав господарям такий необхідний перепочинок, а гол із пенальті від стерлінга Стерлінга остаточно вбив інтригу.

«Манчестер Сіті» за останні три матчі забили 17 голів, включаючи розгром «Лідса» з рахунком 7:0, тож розгром «Лестера» і наступні 4:0 у патчі з «Ньюкаслом» не були несподіванкою.