Правила користування форумом

Учасникам форуму заборонено:

 1. Використання нецензурної лексики та лайки, образа будь-якого учасника форуму в будь-якій формі з будь-якої причини, а також розпалювання расової, національної та релігійної ненависті. Будь-який конфлікт можна залагодити раціональною розмовою – використовуйте Особисті повідомлення для особистих розмов. Якщо Ви вважаєте будь-яке повідомлення образливим для себе, повідомте про це модератору/адміністратору — він виправить повідомлення та попередить його автора, або пояснить Вам, чому повідомлення не є образою.
 2. Дублювання повідомлень/тем в одній або різних темах/розділах.
 3. Розміщення прохань/питань особистого характеру, спрямованих на певного учасника форуму. Для особистих розмов є особисті повідомлення.
 4. Розміщення інформації рекламного характеру, а також посилань на інші форуми/сайти аналогічної тематики. Якщо Ви бажаєте рекламувати свій сайт — зв’яжіться з адміністрацією форуму.
 5. Розміщення спеціальних посилань для отримання рефералів / очок на будь-якому сайті.
 6. Самовільне розміщення оголошень про купівлю/обмін/оренду. Перед створенням таких тем зв’яжіться з модератором / координатором розділу — це може бути дозволено тільки в деяких випадках.
 7. Розміщення вірусів, троянських та інших шкідливих програм.
 8. Використання трансліту в повідомленнях та назвах тем (наприклад, «Privet»). Це ускладнює читання теми для всіх учасників форуму.

Загальні правила створення нової теми:

 1. Переконайтеся, що ваша тема відноситься до розділу/підрозділу, в якому Ви хочете її створити. Тема, що створюється, повинна максимально відповідати тематиці розділу.
 2. У деяких розділах, крім загальних правил, діють свої, специфічні правила. Якщо вони є в розділі, прочитайте їх, щоб запобігти подальшим помилкам.
 3. Можливо, аналогічна тема існує і вже обговорювалася на форумі. Переконайтеся, що такої теми ще немає – використовуйте Пошук, спробуйте знайти аналогічну тему. Якщо аналогічна тема існує, створення нової заборонено – краще продовжіть існуючу тему. Дублювання тем в одному або різних розділах також заборонено.
 4. Використовуйте таку назву теми, щоб вона повністю відображала її суть.

Адміністрація форуму залишає за собою право:

 1. Без попередження видаляти та редагувати будь-які повідомлення, які не відповідають правилам форуму.
 2. Без попередження закривати доступ до форуму за порушення правил форуму.
 3. Не пояснювати учасникам дискусії мотиви , за якими здійснюються ті чи інші дії на форумі.

Будь-яке публічне обговорення дій адміністрації заборонено.

 1. Форум модерується. За дотриманням правил стежать адміністратори та модератори. Повноваження модераторів поширюються на розділи та підрозділи форуму, які закріплені за ними. Повноваження та адміністраторів поширюються на весь форум. Адміністрація здійснює лише поточний контроль форуму без попередньої цензури і тому не несе відповідальності за форму та зміст конкретних повідомлень.
  • У випадку, якщо Ви не згодні з діями модератора, не влаштовуйте публічних дискусій з цього приводу. Всі питання можна вирішити через Особисті повідомлення або E-mail.
  • Якщо Ви вважаєте, що тема була несправедливо закрита, зверніться через Особисті повідомлення до модератора і вкажіть причину, з якої потрібно відкрити тему.
  • Якщо впевнені, що модератор перевищує свої повноваження, зверніться до адміністратора.

Відповідальність:

 1. Адміністрація форуму не несе ні цивільної, ні кримінальної відповідальності за інформацію, опубліковану її авторами, а також за можливі збитки від цієї інформації. Вся інформація публікується виключно для ознайомлення і в жодному разі не може бути використана з протизаконною метою.
 2. Адміністрація залишає за собою право змінювати дані правила форуму на власний розсуд, без попереднього повідомлення учасників форуму.
 3. Участь у форумі передбачає повну згоду з правилами форуму, тому будь-яке порушення цих правил вважатиметься навмисним.

Порушення правил форуму тягне за собою застосування наступних запобіжних заходів:

Порушення правил форуму тягне за собою застосування наступних запобіжних заходів:

 1. Редагування повідомлень, що порушують правила.
 2. Попередження учасника.
 3. Бан — блокування доступу на форум.
  • Термін бана встановлюється залежно від тяжкості порушень, або їх кількості.

Статус Модератор

 1. Якщо у Вас є бажання стати модератором на форумі, зверніться з цим проханням до одного з адміністраторів. Але зверніть увагу, що статус модератора надається при одностайному схваленні адміністраторів і модераторів. Для цього людина повинна показати себе на форумі та проявляти активність у розвитку та становленні форуму. Як виняток статус модератора може бути присвоєний за особистої відповідальності за цю людину одного з адміністраторів.