Home > День в історії > 14 листопада 2012 — Відкриття Friends Arena

14 листопада 2012 — Відкриття Friends Arena

14 листопада 2012 року Швеція відкрила новий стадіон (Friends Arena) у Стокгольмі із зірковою перемогою Златана Ібрагімовича над Англією з рахунком 4:2.

Натовп з 49 967 людей зібрався на перший товариський матч на стадіоні і спостерігав, як Ібрагімович зробив рахунок на користь Швеції 1:0 на 20-й хвилині. Але Англія відповіла голом Денні Велбека (35′) та дебютантом Стівеном Колкера (38′), вийшовши вперед 1-2 у перерву.

Вони утримували лідерство до 77-ї хвилини, до того моменту коли Ібрагімович прийняв м’яч на груди і пробив повз воротаря Джо Харта, щоб зрівняти рахунок. Далі Златан відновив лідерство господарів на 87-й хвилині штрафним з тридцяти ярдів. /p>

Але найбільш вражаючим був його останній гол. На першій хвилині додаткового часу, коли Швеція все ще лідирувала з рахунком 3:2, Харт вийшов за межі штрафного майданчика і головою відбив м’яч, який попрямував до Ібрагімовича, що знаходився приблизно за двадцять ярдів від воріт, футболіст потім завдав удару заднім сальто над головою і закінчив матч перемогою 4:2.